Miks võib käevõru kandmine su tuju parandada

why-wearing-a-bracelet-can-improve-your-mood_2

Põhjuseid, miks inimesed otsustavad käevõrusid kanda, on palju. Mõne jaoks on see moe või isikliku stiili küsimus. Teised võivad kanda käevõrusid, et väljendada oma usku või näidata toetust mingile eesmärgile. Kuid on ka tõendeid selle kohta, et käevõru kandmine võib teie meeleolule ja heaolule positiivselt mõjuda. Ühes uuringus leiti, et osalejad, kes kandsid positiivse sõnumiga käevõru, tundsid end õnnelikumana ja optimistlikumana kui need, kes seda ei teinud. Teooria on see, et randmele alla vaatamine ja positiivse sõnumi nägemine võib olla meeldetuletuseks keskenduda oma elus headele, isegi kui asjad on rasked. Nii et järgmine kord, kui vajate positiivset energia laengut, kaaluge kohvitassi asemel käevõru otsimist. Võite olla üllatunud, kui palju see võib muuta teie elu.

Käevõru võib olla midagi enamat kui lihtsalt moeavaldus. See võib olla ka positiivne jõud teie elus, meeldetuletus headest aegadest ja õnnelikest mälestustest. Kui valite tähendusrikka käevõru, investeerite millessegi, mis pakub teile rõõmu iga kord, kui seda kannate. Olgu see siis lihtne nahkrihm või peen ehe, tähendusrikas käevõru on suurepärane viis hoida oma lähedasi südame lähedal. Laske käia ja lubage endale käevõru, mida armastate veel aastaid!

Ükskõik, kas otsite uut viisi aksessuaaride sisustamiseks või otsite positiivset energiat, on looduslikust kivist käevõrud suurepärane valik. Ehkki vääriskive on palju erinevat tüüpi, millest igaühel on oma ainulaadne tähendus ja omadused, on mõned kivid eriti tuntud oma positiivse energia edendamise võime poolest. Näiteks seostatakse ametüsti sageli rahulikkuse ja voolavusega, samas kui tsitriini tuntakse “edukivina” selle võime tõttu küllust avaldada. Kui soovite oma ellu lisada positiivset energiat, kaaluge oma garderoobi looduslikust kivist käevõru lisamist.