Must oonüks ja selle omadused

Must oonüks ja selle omadused

Oonüksi vääriskive on tegelikult mitut värvi, kuid kõige levinum on must. Ajalooliselt arvasid paljud, et oonüksi vääriskivi põhjustas sõprade vahelisi lahkarvamusi ja konflikte. Nüüd aga tähistatakse kivi hoopis arvukate positiivsete omaduste eest. See must kalliskivi on abiks enda maandamiseks ja tasakaalustamiseks ning toimib hästi ka kaitsekivina. Lisaks sellele on oonüksi kalliskivil ka mitmeid feng shuiga seotud eeliseid.

Musta oonüksi tähendus

Oonüks on kivi, mis pakub oma kandjale tohutult võimsaid kaitse-, tahtejõu-, keskendumis- ja jõuvibratsioone. Paljud usuvad, et oonüks on selleks, et juhtida motivatsiooni ja lükata teid pidevalt teie elus edasi. See aktiveerib teie juure ja päikesepõimiku, samuti teie kolmanda silma tšakrad. See võib aidata meil end täielikult maa peale maandada.

Lisaks sellele kannab oonükskivi endas jõudu, mis annab sulle energiat, mida vajad, et alustada oma unistuste poole püüdlemist. Ja seejärel kaitsta teid sellel teekonnal, kui töötate oma eesmärkide poole. Oonüksit iga päev kaasas kandes suudate kaitsta oma aurat ja takistada negatiivsete energiate enda külge kinnitumist.

Oonüksi vääriskive on kasutatud kaitseallikana juba tuhandeid aastaid ning see on tänaseni üks tugevamaid inimesele teadaolevaid kaitsekive.

Musta oonüksi eelised ja raviomadused

See kivi on tuntud selle poolest, et on üks võimsamaid meediume energia suunamiseks, mistõttu on see tervendajate jaoks suurepärane valik emotsionaalseks, vaimseks ja füüsiliseks tervendamiseks.

Oonüksi kivi füüsilised raviomadused on seotud meie juurtšakratega. See aitab meie kehal leevendada mitmete vaevuste sümptomeid, mis on tüüpilised tasakaalustamata juurtšakrale. Nende probleemide hulka kuuluvad:

  • Turse keha alumises osas
  • Menstruatsiooniga seotud tüsistused ja probleemid
  • Väsimus, loidus, võimetus keskenduda
  • Põiega seotud probleemid
  • Seedetrakti probleemid
  • Valu, krambid ja pingetunne alaseljas, jalgades ja pahkluudes.

Enamik ülalloetletud probleemidest on tingitud sellest, et juurtšakra on hägustunud negatiivse suduga. Oonüksi kalliskivi võib aidata neid probleeme ja nendega seotud sümptomeid leevendada, hoides seda keha lähedal, kuni tšakra on puhastatud.

Emotsionaalsete ja vaimsete probleemide puhul võib oonüks aidata negatiivsusest tulenevate murede ja murede lahendamisel. Liiga sageli leiame end silmitsi emotsioonidega, mida on raske töödelda, nagu kurbus ja viha. Kuigi seda tüüpi emotsioonid ei pruugi olla oma olemuselt negatiivsed, kipub meie inimlik kalduvus neid kasutama kahjulikul viisil, näiteks endas pahameele loomisel.

Kuigi oonükskivid ei pruugi neid emotsioone täielikult eemaldada, aitavad need pigem suunata need suuremale eesmärgile. Nii et selle asemel, et neid negatiivseid tundeid kõrvale lükata, aitab see kivi meil neid probleeme paremini näha, neid paremini tunnustada, aktsepteerida ja neid paremini läbi töötada, tundmata end nendest koormatuna.

Oonüksist vääriskivi on suurepärane ka siis, kui seda kasutatakse osana teie igapäevasest meditatsioonist, kuna see võib aidata teil mõista oma potentsiaali tegelikku ulatust, eriti kui teie energia on madalaim ja teil võib olla puudulik keskendumine. Kalliskivi lõikab läbi kõik udused tunded ja toob vaimse selguse tunde. See on suurepärane ka siis, kui peate tegema otsuseid, kuna see aitab teil vältida liiga tugevalt emotsioonidel põhinevate otsuste tegemist.

Kontakt

Kontaktivorm

info@elatedmonday.ee

+372 5554 3400

Elated Monday

Käevõrud

Blogi

© 2023 Elated Monday | FCD OÜ | eCommerce by DISAINVEEB EESTI BRAND