Rhinestone silma ja ussiga kaelakee hõbedane

9,50 €
LaosTarne järgmisel tööpäeval

Avastage oma individuaalsus ja stiil selle erakordse hõbedase värvi kaelakeega, mis on täis sügavat tähendust ja kaunist kunstilist detaili. Lisage sära oma ellu ja laske sellel ehtel rääkida oma lugu!

Silmapaistev hõbedast värvi kaelakee, mis on ideaalne lisandus teie ehtekollektsioonile. Selle särav hõbedane viimistlus annab sellele elegantse ja võluva ilme.

Kaelakee keskel asetseb kaunis rhinestone'idega kaunistatud silm, mis lisab ehtele müstilisust ja sära. Silma sümboliseeritakse sageli intuitsiooni, tarkuse ja kaitse sümbolina, mistõttu see kaelakee on suurepärane kingitus nii endale kui ka lähedastele.

Kaelakee kujunduses on esile toodud ka õhuline uss, mis moodustab ainulaadse ja kunstilise detaili. Uss on kaugetest aegadest olnud sümboliks muutuste, uuenemise ja terviklikkuse jaoks. See sümbol kannab endas tähendusi, mis võivad teie igapäevaelu rikastada ja inspireerida.

Olenemata sündmusest või tähtpäevast, sobib see kuldne kaelakee suurepäraselt igale riietusele, olgu selleks siis pidulik sündmus või igapäevane väljasõit. Ole valmis särama ja tõmbama kõigi pilke selle lummava kaelakeega.

Write Your Own Review
Hinnanguid saavad jätta registreeritud kasutajad. Palun logi sisse.
Kontakt

Kontaktivorm

info@elatedmonday.ee

+372 5554 3400

Elated Monday

Käevõrud

Blogi

© 2023 Elated Monday | FCD OÜ | eCommerce by DISAINVEEB | Integrations by liidestused.ee EESTI BRAND