Roosa kvarts käevõru

34,95 €
Hetkel otsas

Roosa kvarts on ehk kõige paremini tuntud tingimusteta armastuse kivina. Roosa kvarts käevõru loob armastust sinu ümber ja sees.

  • Pikkus: ~82.5cm
  • Randmele: ~15-16.5cm

Väiksemale randmele jääb liikuv

Ajalooliselt
Roosa kvartsi kasutamine pärineb väidetavalt kuni 7000 eKr. Samuti on väidetud, et Egiptuse ja Rooma naised kasutasid roosakvartsist näomaske oma jume puhastamiseks ja kortsude ennetamiseks.

Mõju
Roosa kvarts käevõru on ehk kõige paremini tuntud tingimusteta armastuse talismanina. Mõned arvavad, et roosa kvarts kiirgab järgnevaid tugevaid vibratsioone:

armastus
rõõmu
emotsionaalne tervenemine
Võimsad vibratsioonid, mida see käevõru saab tuua teie õhkkonda, loovad sinu ellu positiivseid laenguid. Südamekivina loodud kristall on oluline talisman, mis tõmbab ligi uut armastust, hoiab koos peresidemeid ja kasvatab sõprust. Roosa kvartsi olemasolu teie kodus toob emotsionaalse, füüsilise ja vaimse tervenemise. Värvuselt õrn, kuid mõjult tugev, on roosa kvartsi eelised üsna suurepärased.

Armastuse või romantilise suhte tugevdamine.
Sensuaalse loovuse äratamine ja õrnad fantaasiad on hästi tuntud roosa kvartsi jõud. See on afrodisiaakum, mis julgustab teie ja teie partnerite vahelist kirge ja intiimsust.
Roosa kvartsi emotsionaalsed tervendavad jõud annavad püsivaid positiivseid tulemusi, kuna see tühjendab allasurutud negatiivseid emotsioone.
Roosa kvartsi jõud töökohal on tajutav, kuna see kontrollib lahkarvamusi ja isiklikke konflikte.
Roosa kristall teeb unes imesid, kuna see mitte ainult ei anna teile head und, vaid võib blokeerida õudusunenäod ja annab õnnelikke unenägusid.
Meditatsioon
Meditatsioon on parim viis uuenenud maa peale naasta. Meie igapäevased raskused lahutavad meid meie unistuste, lähedaste ja iseendaga. Roosa kvartsi meditatsioon vabastab negatiivsed emotsioonid teie südamest ja kõigist tšakratest. Kui südametšakra on puhastatud, puhastab energia kõik teised keskused ja roosa kvartsi energia tormab vabalt kogu keha. Roosa kvartsiga mediteerimine soosib teie rasket südant ja võimaldab sellel lahti harutada suurt, puhast ja ehtsat armastust. Hoia oma kristalle meditatsiooni ajal ja pea meeles, et roosa kvarts nõuab enne meditatsiooni aktiveerimist ning puhastamist enne ja pärast vahendusprotsessi.

Write Your Own Review
Hinnanguid saavad jätta registreeritud kasutajad. Palun logi sisse.
Kontakt

Kontaktivorm

info@elatedmonday.ee

+372 5554 3400

Elated Monday

Käevõrud

Blogi

© 2023 Elated Monday | FCD OÜ | eCommerce by DISAINVEEB EESTI BRAND