Tiigrisilm Boho stiilis käevõru

34,95 €
LaosTarne järgmisel tööpäeval

Tiigrisilm käevõru on suurepärane ese hirmu hajutamiseks, kõrgema kaitsetaseme loomiseks ja positiivsete muutuste toomiseks igapäevaellu.

  • Pikkus: 82.5cm
  • Randmele: 15-16.5cm

Väiksemale randmele jääb liikuv

Boho stiil

Tiigrisilma valvsa pilgu all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks. Mõnel pool maailmas arvatakse, et tiigrisilm käevõru peletab kurja silma. Rooma sõdurid kandsid lahingus kaitsmiseks graveeritud tiigrisilma. Seda kasutatakse kaitsekivina tänapäevalgi.

Pese maha negatiivne energia, kaeva sügavale juurtšakrasse ja lase enesekindlusel koos Tiigrisilma kristalliga hõljuda. Sellel kivil on palju emotsionaalseid tervendavaid omadusi ja see aitab selle kandjal püsida tugevana, keskendununa ja ühenduses oma tuumaga, hoolimata teda ümbritsevast kaosest. Kui tunnete end blokeerituna, võib Tiigrisilma energia ka sellest motivatsioonipuudusest üle saada ja aidata fookust nihutada, julgustades elule aktiivsemat lähenemist.

Luues selle turvalise ja tugeva vundamendi, suunates energiat õigel viisil ja imades endasse kivi kiirgavat päikeselist soojust, võivad need, kes teevad oma elus ruumi Tiigrisilmale, avastada, et uus enesekindlus kannab neid edasi ja aitab neil juhtida edu poole. Tervendavate jõudude osana uhutakse ära toksilised energiad, tõrjutakse kõrvale vaimsed teetõkked ja sügavaimad unenäod lakkavad ühtäkki olemast nägemused ning muutuvad hästi ja tõeliselt sihipäraseks. Juurtšakra, päikesepõimiku tšakra ja sakraaltšakra töötavad kõik selle maise kiviga kooskõlas.

Tiigrisilm käevõru on suurepärane ese hirmu hajutamiseks, kõrgema kaitsetaseme loomiseks ja positiivsete muutuste toomiseks igapäevaellu. See on oluline kivi neile, kes võitlevad maandamisega ja kes tunnevad, et täiendav annus õnne elus aitaks panna aluse omaenda väärtustunde ja enesekindlusega ühenduses olemisele ning oma maksimaalse potentsiaali saavutamisele.

Write Your Own Review
Hinnanguid saavad jätta registreeritud kasutajad. Palun logi sisse.
Kontakt

Kontaktivorm

info@elatedmonday.ee

+372 5554 3400

Elated Monday

Käevõrud

Blogi

© 2023 Elated Monday | FCD OÜ | eCommerce by DISAINVEEB | Integrations by liidestused.ee EESTI BRAND